Grenada

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Grenada

Īpašums pārdošanai Grenādā

Ja jūs meklējat nekustamo īpašumu pārdošanai Grenatā, jums jālasa mūsu ziņojums par tā nekustamā īpašuma tirgu. Grenāda ir Karību jūras reģions, kurā atrodas galvenā sala un vairākas mazākās salas. Grenādas centrālā sala ir saukta par Spice salu un iegūst nosaukumu no valsts, un tā piedāvā kalnaino teritoriju, kurā atrodas muskatrieksta stādījumi. Šeit atrodas Sv. Džordža galvaspilsēta, kuras krāsainās mājas, Gruzijas ēkas un 18. gs. Sākums Fort George aizved uz skatu uz šauru Carenage ostu. Uz dienvidiem atrodas Grand Anse pludmale.

Grenāda atrodas uz ziemeļiem no Trinidādas un Tobāgo, un uz dienvidiem no Sentvinsenta un Grenadīnas.

Grenādas nekustamo īpašumu tirgus ir ievērojami pieaudzis 2018. gadā, un paredzams, ka šī pozitīvā tendence turpināsies arī 2019. gadā.

Pagājušais gads bija pozitīvs gads Grenādai: pēc gandrīz septiņiem kontrakcijas gadiem un stagnāciju, ko izraisīja pasaules ekonomikas sabrukums, beidzot mēs redzam stabilizācijas tendences un nekustamā īpašuma tirgus izaugsmes pazīmes. Tādēļ tas ir labs brīdis, ja vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Grenādā.

Grenādas tirgus rekuperācija ir saistīta ar Amerikas Savienoto Valstu un Apvienotās Karalistes ekonomikas atveseļošanos, jo vairums starptautisko pircēju, kas interesējas par pārdošanu Grenādā, nāk no šīm divām valstīm. Lai gan ārvalstu pircēji veido tikai 7% no darījumiem, to vērtība ir nozīmīga.

 

Tirgus pieaugumu atbalstīja arī programma Citizenship by Investments (CBI), kas ļāva dažādiem luksusa jaunumiem iegūt nepieciešamo kapitālu, izmantojot daļēju īpašumtiesības vai akciju pārdošanu uzņēmumā.

Šī programma ir panākusi ievērojamu vilkmi. CBI programmai vajadzētu veicināt nekustamā īpašuma attīstību.

Ārzemnieki var iegādāties zemi Grenādā. Ārzemniekiem jāmaksā nodoklis par svešzemju zemnieku saimniecību, kas ir vienāds ar 10% no īpašuma vērtības, kas viņiem piešķir licenci ārvalstu zemes turēšanai.

Kopumā īpašumi piekrastes apgabalos Grenādā, kas ir nomas tirgus centrs, ir aptuveni 4,3%.

Īres maksa salās pārsvarā ir sezonas, bet šis skaitlis ir ilgtermiņa nomu.

Grenādas nekustamā īpašuma tirgus turpina paplašināties un attīstīties, nosakot jaunu realizācijas pārdošanas rekordu pārdošanai Grenādā. Vairāki projekti, kas ierodas 2018. gadā, ir novietoti, lai izveidotu jaunus luksusa īpašumu līmeņus.

  •  
    Pārcelšanās uz Grenādu. Expatriate un dzīvo Grenādā

        Analizējot galvenos tūrisma un ne tūristu galamērķus, kas ir ideāli piemēroti sevi pārdalīšanai, mēs neapšaubāmi identificējam patiesi unikālu un neatkārtojamo realitāti. Karību jūrā iegremdētais mūsu mini-gidu neapstrīdamais varonis šodien ir Grenadas sala. Ideāla vieta, kur sākt no ja ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 21636

PARDOŠANA Villa, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

409,867.85EUR
PARDOŠANA
Villa

929.03 m²
Nesen celta, pilnībā mēbelēts, 2 stāvu māja jaukā Grenada, 4 guļamistabas (en-suite galvenā guļamistaba), 3 vannas istabas, 2 viesistabas zonas, plaša...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB